Profil vydavatelství

mobilenet.cz

mobilenet.cz byl založen v roce 2005 a v současné době se jedná o jeden z největších technologických serverů na českém i slovenském internetu. mobilenet.cz přináší aktuální zpravodajství z oblasti mobilních telefonů, tabletů, notebooků, konvertiblů, wearables, gadgetů i automobilů. Nechybí podrobné recenze, katalog nebo celá řada vlastních seriálů.

YouTube kanál mobilenet.cz patří s téměř 70 miliony zhlédnutími a téměř 100 tisíci odběrateli jedním z největších technologických YouTube kanálů v Česku a na Slovensku.

Měsíční návštěvnost dosahuje více než 350 tisíc unikátních návštěvníků, 800 tisíc návštěv a přes 2 miliony impresí.

fDrive.cz

Web fDrive.cz byl spuštěn na podzim roku 2016 a hlavními tématy jsou elektromobilita, chytré technologie v autech, doprava budoucnosti a autonomní řízení. fDrive.cz je nejčtenější web s touto tématikou v Česku.

Součástí webu jsou podrobné testy, informace a novinky ze světa i domova a tematické články například o historii elektromobilů, technologii v autech a řada vlastních seriálů. Nechybí moderní katalog aut a v přípravě je rovněž nejdokonalejší mapa nabíjecích stanic na českém a slovenském internetu.

Od začátku je kladen důraz na kvalitní videoobsah, který vychází na YouTube. Nechybí podrobné testy nejnovějších elektromobilů a hybridů, srovnání i zajímavé reportáže z veletrhů a dalších akcí.

Měsíční návštěvnost dosahuje více než 125 tisíc unikátních návštěvníků a přes 350 tisíc impresí.

fZone.cz

Web fZone.cz dává nahlédnout do chytré přítomnosti i vzrušující budoucnosti. Tématem webu jsou chytré domácnosti, chytrá města a život budoucnosti. Součástí obsahu jsou také testy různých senzorů a propojených IoT zařízení pro chytrou domácnost, chytrých televizí, audio systémů a mnohého dalšího.

Tématem je vše technologicky zajímavé a unikátní z blízké i vzdálené budoucnosti, tedy ambiciózní plány, odvážné vynálezy, velké projekty i užitečné maličkosti, kterých se jednou dočkáme. fZone.cz informuje také o chytrých městech, a to nejen českých a světových, ale třeba i těch na Marsu. Své místo v tématech má také letectví a vesmír.